Prof. Dr. H. Güntekin Köksal
Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Güntekin Köksal, 1974 yılında Pet Holding’i kurmadan önce, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’nda (TPAO), üretim, sondaj, rezervuar, makina ve bakım bölümleri yöneticilikleri de dahil olmak üzere toplam 17 yıl çalışmıştır. Avusturya Leoben Üniversitesi'nde Sondaj Mühendisliği ve Petrol Mühendisliği dallarında yüksek lisans yapan Dr. Köksal, 1990 yılında Pet Holding’in bir alt kuruluşu olarak kurduğu Petoil A.Ş. aracılığı ile, Azerbaycan, Kazakistan, Türkiye, Yemen ve Kuzey Irak’ta petrol arama ve üretim faaliyetlerinde bulunmuştur. Dr. Köksal, aynı zamanda ROSTURK’un Başkanlığı (Rusya-Türkiye Ticaret ve Ekonomi Birliği); Türk-Alman Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin Onursal Üyeliği; Türk-Alman İşverenler Birliği Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği ve Türk-Alman Endüstri ve Ticaret Odası Kurucu Üyeliği görevlerini yürütmüştür.

Suphi Kabadayı
Pet Kontur Genel Müdürü

2006 yılından beri Pet Holding bünyesindeki Pet Kontur A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapan Suphi Kabadayı, 1977 yılında iş hayatına başlamış ve bugüne kadar Ziraat Bankası'nda Müfettiş Yardımcısı, Müfettiş, Müdür Yardımcısı, Genel Müdür Yardımcısı; Vakıflar Bankası ve Tekstil Bank'ta Kredi Kartları Koordinatörü; Şekerbank'ta Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Suphi Kabadayı, TED Ankara Koleji ve Bursa İ.T.İ.A mezunudur.

Ayşe Köksal Çetin
Pet Holding Yönetim Kurulu Üyesi
A.B.D., Boston, Notheastern Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Ayşe Köksal Çetin, 1998 - 2000 yılları arasında Bilkent Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansını tamamlamıştır. 2003 - 2004 yılları arasında, Londra’da, Westminster Üniversitesi Uluslararası Anlaşmalarda Anlaşmazlıkların Önlenmesi ve Giderilmesi konulu Hukuk Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Pet Holding’de petrol, finans, maden ve telekomünikasyon alanlarında üst düzey görevlerde bulunmuş ve 2004 – 2008 yılları arasında Pet Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Halen Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan Çetin, İngiltere temsilcisi olarak görevini sürdürmektedir. Müzik, resim ve spora ilgi duymakta ve monopolet yüzme dalında eski Türkiye şampiyonu ünvanını taşımaktadır.

Arif Sema Ersoy
Arsa ve Emlak Danışmanı
1951 yılında Ağrıda doğdu.İlk orta ve lise eğitimimi tamamlayıp İstanbul Tuzla'da  Harita eğitimi öğrenimimi yapıp Ankara Polatlı 18 nolu Toprak Komisyonu'nda göreve başladı. 4753 sayılı Çiftçiyi Topraklandırma, 1757 Sayılı Toprak Reformu,İskan Kanunu,Köy Gelişme Alanı Harita Plan ve uygulamalarında Köy Hizmetleri Ankara  il Müdürlüğünde Harita Ekip Şefi olarak görev yaptı. Köy Hiizmetleri Genel Müdürlüğünün Mersin Hizmet İçi  Eğitim Merkezi'nde Harita Plan vearazi çalışmaları  uygulama ve tatbikat hocası olarak 3 yıl görev yaptı. 2000 yılı başlarında emekliye ayrılıp özel olarak çalışmaya başladı. 2009 yılından bu yana Petkontur bünyesinde görev yapmaktadır.

.